29 Eylül 2015 Salı

LANCOME GRANDIÔSE MASKARABir maskara var adeta benden senden öte benden senden ziyade :)
9 aydır benimle birlikte, hemen hemen her gün kullanmama rağmen hala bitmedi, benimle bütünleşmeye devam ediyor. Kendisi şekil itibariyle uygulamayı becerebilir miyim acaba diye düşündürtmüyor değil
 ama deneyimlerim sonucu söyleyebilirim ki dünyanın en kolay uygulanabilen maskarası tanımını hakediyor. Lancome'un gülleri zaten her zaman beni benden almıştır, tasarım itibari ile de fazlasıyla cezbedici, aynı kuğu boynu.
Verilen parayı hakediyor, hele benim gibi aylarca kullanırsanız tadından yenmez. Güncel fiyatına dair net bir bilgim yok ama sene başında 89 TL idi.

Ben biri bitmeden başka bir maskara kullanamıyorum, çoklu maskaralılığa karşı değilim tabiki ama tercihim bu doğrultuda:) Açıkçası Bioderma Sensibio H2O ile de o kadar kusursuz temizleniyor ki, diğer maskaralarıma elim gitmiyor. 
Tabi Grandiose' den önce benim biricik maskaram LE 2 DE GUERLAIN di, hem üst hem alt kirpiklere uygulanabilen çift taraflı aplikatörü ve sapsarı ambalajı ile her açıdan göze hitap ediyordu. Geçmiş zaman ile konuşmamın sebebi ne yazık ki siyahının üretimi durduruldu, kahverengi tercih edenler hala Sevil ve Sephora mağazalarından ulaşabilirler, yalnız bir uyarı yapmam lazım sene başında ben kullanırken 110 TL olan fiyatı en son gördüğümde 160 TL civarına yükselmişti. Ne kadar uzun süre kullanılabiliyor olsada pahalı kozmetiklerin başına geçmiş artık kendisi. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.Siyahı için daha minik ambalajlı versiyonu çıktı ama onu daha deneme fırsatım olmadı. 

Esas konumuza dönecek olursak Lancome Grandiôse tüm iltifatları hakeden bir ürün, hala üretimdeyken bir şans verin derim. Kirpikleri dolgun gösterir, yapıştırmaz, tek tek ayırır yorumlarını kendim için gönül rahatlığıyla yapabilirim. Maskara konusunda genelleme yapmaktan çekiniyorum çünkü herkes üzerinde farklı duruşlar sergileyebiliyor, kirpikden kirpiğe değişiyor. Ben bir kaç farklı kişide denedim, onayladım. Topaklanma yapmıyor, sonuna kadar savunurum.
Ayrıca oynar başlıklı maskaraları kullanmayı tercih etmem çünkü muhakkak sürerken yay gibi gerilir ve üzerindeki boyacıkları göz kapağınıza sıçratıverirsiniz, işte tam bu noktada Grandiose tam not alıyor, her ne kadar boynu narin gözüksede fırça kısmı hareketli değil, kontrol sizde.

Kirpiklerinize iyi bakın, 
Sevgiler
EK

Linke tıklayarak Gmail hesabınız ile bloğuma üye olabilirsiniz :


1 yorum :

  1. Gerçekten anlatıldığı kadar mükemmel,anlatılan özellikleri dışında,benim gibi rimel sürdüğünde baş ağrısı çekenlere şiddetle önerilir, böyle bir sorunla karşılaşmadığımı gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

    YanıtlaSil