3 Ekim 2015 Cumartesi

BENEFIT HIGH BROW KAS KALDIRICI KALEM"Haydi Kaşlar Havaya"
Slogandan da anlayacağınız üzere kaş kaldırıcı bir kalemden bahsediyorum.
İstediğiniz kadar beyaz, bej-pembe tonlarında toz farları ve aydınlatıcıları kaş altına kullanın, bence bir Benefit High Brow etmiyor. Denedim, gördüm.
Teşekkürler burdan Benefit'e gitsin, kolaylık kalem şeklinde ayağımıza gelmiş. Sürümü kolay, toz olmadığı için bulaşmıyor, uçmuyor, göz kapaklarınıza inmiyor. Serçe parmaklarınızla da kolay bir şekilde dağıtabiliyorsunuz.

İki rengi var; buz pembesi ve ışıltılı şampanya. Buz pembesi olan bende daha doğal durdu çünkü bu ürünü gelin makyajım için satın almıştım ve farım ışıltılı olacağı için makyözüm daha mat olan pembe rengi tercih etmemi istedi. Yine de denemeden almamak lazım, her tende duruşu farklı olacaktır. Kısacası, bu kalem abartıdan uzak sadelik sevenlere çok büyük bir kolaylık. 


Kaş altı ve göz altı aydınlatıcılarında özellikle sevmediğim bir şey varsa o da ampul gibi bir parlama. Fotoğraflarda bu parlama adeta Casper gibi görünmenize sebep olabilir. Ayarında, hafif bir uygulama daha doğru bir tercih olacaktır, sürerken yoğun bir uygulama yapmaktan kaçının, benden söylemesi.

Ayrıca aydınlatıcının daha etkili görünmesi için kaşların da güzel şekillendirilmiş olması bir diğer önemli nokta. Şekillendirilmiş kaşları ihtiyaç doğrultusunda doldurup jel bir kaş rimeli ile tarayarak sabitledikten sonra sokağa çıkabiliriz :) Tabi kaşlarım gün içinde hiç düşmüyor diyorsanız, bir şey sürmenize gerek yok.

Unutmayalım ki, kaş altlarını aydınlatmak uygulamış olduğumuz far ve eyeliner'ın da daha belirgin ve doğal durmasını sağlayacaktır. Makyaj yapmamış olsanız bile sağlıklı bir görünüme, aydınlığa kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte kaşlarınızda daha kavisli ve kalkık bir görüntü ortaya çıkacaktır. Sırf kaş altı değil, aynı zaman da kaşlarınızın üzerine de kaş hizasında yaptığınız uygulama göz çevrenize sağlıklı bir görünüm vadediyor.

High BROW' un başka bir kullanım alanı ise göz içleridir. Genellikle damarlı ve kırmızı görünüme sahip olan bu bölgeye uyguladığımızda daha etkili bakışlara sahip olabiliriz.  Gözlerimiz daha aydınlık ve daha temiz gözükür, damarlı görünüm yok olur, gözlerin iriliği daha iyi ortaya çıkar.
Benefit ürünlerine Sephora mağazalarından ulaşabilirsiniz, bu kadar akıllı bir ürünü bir deneyin derim.
Serin bir hafta sonu olsun
Sevgiler,
EK

Linke tıklayarak Gmail hesabınız ile bloğuma üye olabilirsiniz :
https://www.blogger.com/follow-blog.g?blogID=3828750734219796106

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder