7 Aralık 2015 Pazartesi

CATRICE DEFINING BLUSH SUNROSE AVENUE ALLIKMerhabalar!
Aralığın ikinci haftası oldu bile. Yavaş yavaş' dan geçtik hızlı hızlı sonlandırıyoruz artık 2015'i. Çam ağaçlarımızı süsledik, umutla ve huzurla bekliyoruz yeni yılı. Çam ağacımızın süslerinden esinlenerek bugün Türkiyeye yeni gelen bir markanın ürününden bahsetmek istiyorum. Catrice markası artık Rossmann mağazalarında satışta. Aslında bizlere çok yabancı bir marka sayılmaz Catrice. Essence markası ile birlikte Cosnova Güzellik Şirketi tarafından 2004 yılından beri üretimi gerçekleşmekte. Essence'in çok fazla ürününü denemedim ancak gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim ki Catrice ambalajlarının sağlamlığı ve ürünlerinin pigmentasyonu açısından daha başarılı gözüküyor. Ben çok fazla allık kullanmam, sağolsun yanaklarım her mevsimde oldukça kızardığı için beni allıklardan uzak tuttu :) ancak bu markanın ilk görüşte en çok allıkları çekti beni kendine bir de ojeleri. Ojelerinden de bu hafta içinde yeni bir yazımda bahsedeceğim.  


Allığın bendeki rengi 080 Sunrose Avenue. Çeşitli renk seçenekleri, pembeler ve şeftaliler mevcuttu ama ben içinde kahverengilik barındıran bu rengini tercih ettim. Siz de cilt renginize uygun olanını seçerek kontürleme işlemini de bu allık ile gerçekleştirebilirsiniz. İçerisindeki ışıltı sizi korkutmasın, asla simli değil ve o şekilde ışıltılı bir parlama yapmıyor. Ciltte çok soft ve sedefli bir duruşu var. İçeriğindeki C ve E vitamini sayesinde de cilde dost bir ürün olarak gözüküyor. Bir baz ile desteklendiğinde bütün gün dağılmadan kalabilen bir ürüne göre fiyatı oldukça uygun, 13 TL.  Ben Real Techniques'in allık fırçası ile uyguladım, gayet kolay dağılıyor ve uygulamada bir sıkıntı vermiyor. Hani kimi allıkları yüzünüze değdirdiğiniz an oracıkta kalı verir ve kıpırdamadığı için dağıtamazsınız ya işte bu allık asla öyle bir tehlike içermiyor.
Bir allık için benim yapabileceğim betimlemelerin sonuna geldik :)
Catrice markasından yeni ürünler deneyimledikçe düşüncelerimi paylaşacağım.Başka bir gün başka bir ürün incelemesi ile görüşmek üzere.
Sıcak bir kahve, 
Sıcak bir pazartesi,
Keyifli ve bereketli işleriniz olsun.
Sevgiler,
EK

Aşağıdaki linke tıklayarak Gmail hesabınız ile bloğuma üye olmayı unutmayın:

2 yorum :

  1. Merhabalar blogunuzu takibe geldim blogumada beklerim mutlaka

    YanıtlaSil