1 Aralık 2015 Salı

KALYON TIRNAK VE TIRNAK ETi BAKIM YAGI


Merhaba Aralık! Merhaba kış severler :)
Havalar artık soğudu, cilt bakımımıza özen gösterdiğimiz gibi tırnaklarımıza da özen göstermemiz şart oldu. Kat kat soyulan ve cansızlaşan, güçsüzleşerek kırılan tırnaklarımıza her gün bir dakikamızı ayırabilirsek onlar da sağlıklı ve güzel görünebilirler.
Ben, bir süredir bir kaç kişiden methini duyduğum Pastel'in bakım yağının peşindeydim ama ne yaptım ne ettiysem bulamadım :) Top coat (son kat) olarak kullandığım ve memnun kaldığım Kalyon markasının bir de tırnak ve tırnak eti bakım yağına şans vermek istedim. Yaklaşık bir haftadır her gün tırnaklarıma fırça ile sürdükten sonra tırnak etlerine ve tırnaklara masaj yaparak yediriyorum. Keşke değişimi fotoğraflamak aklıma gelseydi ama şöyle söyleyebilirim ki; tırnaklarım da soyulmaktan yana eser kalmadı. İlginçtir ki sık oje sürmekten dolayı oluşan hafif sarartı bile yok oldu.
İçeriğinde E vitamini, jojoba, badem, lemon, ginseng ve nilüfer çiçeği ekstreleri mevcut. İçeriği sayesinde tırnak ve tırnak etlerini korumayı, nemlendirmeyi ve yenileyerek her zaman canlı kalmalarını sağlamayı vadediyor. Bıraktığı mis gibi kokusuda cabası. Ben işe yarayan bir ürün olmasını çok sevdim. İndirimsiz fiyatı 7.90 TL idi fakat indirim zamanı Gratis veya Watsons'lardan çok uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Kısaca kış aylarında cildimiz gibi  tırnaklarımızın da neme ihtiyaç duyduğunu unutmamamız lazım. Sizin tırnaklarınıza dair benimki gibi endişeleriniz varsa Kalyon'un tırnak ve tırnak eti bakım yağına bir şans verin derim.
Aralık ayı, seneye gerçekleştirmeyi planladığınız başlangıçlara hazırlanarak, verimli geçirebileceğiniz bir ay olsun.
Sevgiyle kalın,
EK

Aşağıdaki linke tıklayarak Gmail hesabınız ile bloğuma üye olmayı unutmayın:1 yorum :

  1. Tırnak etleri için iyi olabilir bu ürünü de denemek lazım

    YanıtlaSil