Neden Bir Su Pınarı Kullanmalısınız?

Buzdolabını açtığınızda dışı buğulanmış pet su şişeleri görmek istemiyorsanız, içtiğiniz suyun sıcaklığını kontrol edebilmek ve hem hijyenik, hem de pratik bir şekilde su içmek istiyorsanız, bir su pınarı kullanmanın zamanı gelmiş demektir. Sanılanın aksine, su pınarları ofislere özgü cihazlar değiller. Evde de rahatlıkla kullanılabiliyorlar, aynı benim yaptığım gibi. Plastik bir pompaya basarak su doldurmaktan sıkıldıysanız ve o plastik pompaların kanserojen maddeler içerdiğini biliyorsanız, sizin de su sebili kullanmanız gerekiyor. Pratik, hijyenik, sağlıklı ve lezzetli: Suyunuz tüm bu özellikleri taşımalı.

Ne yazık ki, piyasadaki su sebillerinin çoğunun üretim kalitesi son derece düşük. Çoğu, maliyeti düşürmek için plastik hazneler ve bölmeler kullanıyor. Bu tarz su sebillerinden uzak durun, zira damacana sulara kıyasla hiçbir faydaları bulunmuyor. Hatta daha sağlıksız oldukları bile söylenebilir, zira plastik bölmeler kısa süre içinde kireç tutup suyun lezzetini değiştiriyor. Yeni su sebili mevzuatına uygun, paslanmaz çelikten imal edilmiş hazne ve bölmelere sahip sebiller tercih etmelisiniz: Uğur Soğutma tarafından üretilen USP 20 D, tüm bu özellikleri taşıyor. 

                                                        
Tek avantajı bu değil elbette, USP 20 D üç musluğa sahip. Bu durum zannettiğinizden daha önemli, zira sıcak ve soğuk su musluklarına ek olarak normal su musluğu bulundurması, hava sıcaklığı uygunsa suyu doğal sıcaklığında içmenizi sağlıyor. Sıcak/soğuk musluklarla oynayarak ideal su sıcaklığını yakalamaya çalışan (ve başaramayan) herkes, bu özelliği takdir edecektir. Soğuk su bölmesi saatte 5 litre, sıcak su bölmesi ise saatte 2 litre su kapasitesine sahip, yani en kalabalık ailelerin (veya ofislerin) bile ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor. Suyu 5 dereceye kadar soğutabilen, 85 dereceye kadar da ısıtabilen USP 20 D, tüm standart damacanalar ile uyumlu. Alt kısmında da kapalı bir muhafaza alanı bulunuyor: Benim yaptığım gibi, yedek damacanayı burada depolayabilirsiniz. Yaklaşık bir aydan beri kullandığım USP 20 D, tüm beklentilerini karşıladı ve uygun bir fiyata son derece kaliteli bir su sebili sahibi olmamı sağladı. Gönül rahatlığı ile tavsiye ettiğim bu modeli https://satis.ugur.com.tr/item/usp-20-d/100017 adresinden peşin fiyatına 12 taksitle satın alabilirsiniz. 

                                             

Bir boomads advertorial içeriğidir.

2 Ocak 2016 Cumartesi

YENi YIL x 4 HERKESE MUTLU OLSUN - HAPPY NEW YEAR


2016 yılında da mutlu anılara sahip olmak yine kendi elimizde!
Karar vermekten,
Yalnızca umut veren, huzur veren insanları yakınınızda tutmaktan,
Gülmekten,
Hayal kurmaktan,
Sevmekten,
Sarılmaktan,
Merhametli olmaktan,
En önemlisi de kendiniz olmaktan vazgeçmeyin!
İşte o zaman masallarınız gerçek oluyor <3
2016  yılında paylaşacak çok şeyimiz olacak.
Şimdi motive eden bir kaç oyuncağım, sıcacık çayım, parıl parıl ajandam, planlayacak çok şeyim var.
Sevgiyle kalın,
EK

We have a chance to be happy in the new year again!
Make decisions,
Keep the people who make you feel peace and hope,
Laugh,
Dream,
Love,
Hug,
Have mercy on people,
Especially, don't give up being yourself!
Thus, your fairy tales come true.
We have many things to share in 2016.
Now, I have toys motivating me, a hot cup of tea, a glittering agenda and many things in my to-do-list.
With love,
EK


2 yorum :

  1. Güzel dilekleriniz için teşekkürler.Mutlu yıllar size de.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkür ederim, mutlu yıllar :)

      Sil